SUP (Stand Up Paddle) to wyśmienita forma rekreacji. W windsurfingu skomplikowane wydaje się opanowanie żagla, w kitesurfing wyzwaniem jest zapanowanie nad latawcem.

Natomiast SUP jawi się, jako najłatwiejsza i najbardziej przyjazna dyscyplina sportów wodnych z deską dla początkujących. Wystarczy opanować równowagę i już można podziwiać rzeki, jeziora, zalewy i stawy z ciekawej perspektywy deski SUP.

Do wyboru mamy deski pompowane, wygodne w transporcie, w sam raz na jeziora i zalewy oraz deski sztywne, odporne na trudne warunki, idealnie nadające się na spływy rzeczne. Zapoznaj się z naszym sprzętem.

Do każdej deski otrzymujecie kamizelkę ratunkową, wiosło z regulacją długości oraz linkę umożliwiającą przypięcie deski do nogi, dzięki czemu nie odpłynie ona w przypadku wywrotki. Sprawdź cennik wynajmu SUP.

SUP to bardzo intuicyjna dyscyplina, wystarczy parę wskazówek i kilka prób, aby zacząć czerpać przyjemność z pływania.

Stand up paddle daje wiele możliwości, można pływać na leżąco, siedząco i przede wszystkim na stojąco. Przy wyborze deski o odpowiedniej wyporności, można pływać również we dwoje. SUP to świetna forma rekreacji dla rodziców i dzieci. Można też uprawiać jogę pływając na desce.

Jedyną granicą wykorzystania SUP jest wasza wyobraźnia!

Każdy, kto zdecyduje się wypożyczyć u nas SUP, może liczyć na darmowy instruktaż oraz materiały promujące dyscyplinę 😉

 

Zatem nie stój jak słup, tylko spróbuj z nami zabawy w SUP ☺